top of page

GÖRÜŞLER

Sıla hanıma 6 yaşındaki oğlumun dikkat eksikliği için gittik. Bizi karşılaması çok sıcaktı anlayışlı ve sabırlı olması ve aciklayicilığı için teşekkür ederiz. Ilaç karşıtı olmasi ve yöntemle tedavi etmesi benim için en onemlisiydi.

(26 Şubat 2021)

Benim iki çocuğum da Sıla Hanım'ın danışanı, ergenlik dönemindeki kızım ve 7 yaşındaki kızım için görüşüyoruz. Büyük kızımda kendine güvenle ilgili problemler vardı, onu aştı.Çok memnun olduğunu söyledi.Küçük olan kızımda da çok farklılıklar gördüm, daha iyi odaklanıyor ve daha disiplinli.1.sınıfa gidiyor, okuma yazma anlamında disleksi olduğunu düşündüm ama Sıla Hanım beni doğru yönlendirdi.Böyle bir problem olmadığını gözlemledi.Bazı aktiviteler verdi, düzenli olarak uyguladık.Ev içerisinde düzenli çalışmalar yaptık, kendine güveni de yerine geldi.Küçük kızım arkadaşlık ilişkilerinde daha iyi, o kadar çekingen değil.Normalde telefonda konuşamıyor,şimdi daha iyi.Özellikle okuma yazma konusunda güzel atak yaptı.Açık konuşan bir pedagog kendisi.Büyük kızımla çok iyi iletişimi var, küçük kızımla da disiplini koruyacak şekilde devam ediyoruz hala kendisiyle.Alanında uzman olduğunu düşünüyorum,doğru yönlendirmeleri yaptığını düşünüyorum. Kendisini bu işe adamış, çocukların iyi yönde gelişmesini isteyen biri.Memnunuz kendisinden.

(15 Şubat 2021)

Biz Sıla Hanım'dan memnun kaldık, sorunlarımıza çözüm bulabildik.Çocuğumuzun konuşmasıyla alakalı problemi vardı.Sıla Hanım bize bazı yöntemler söyledi, biz onları evde uyguladık ve güzel sonuçlar aldık.Sıla Hanım'ın yaklaşımı gayet iyiydi, samimi davrandı.Sorunlarımızı içten dinledi ve gerçekçi çözümler söyledi. 

(14 Şubat 2021)

Sıla Hanım'a giden arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ulaştık.Olumlu yönde gelişmeler kaydettik.Gayet güzeldi.Gayet aydınlatıcı, detaylı şekilde çok ilgili alakalı davrandı. Sevecen ve çocuğa yaklaşımı oldukça güzel. Gidecek olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.Ebeveyni oldukça rahatlatıyor.Problemlere karşı çözüm odaklı, güzel egzersizler verdi.Bize fayda sağladı.

(12 Ocak 2021)

Biz çok sevdik, çok memnun kaldık kendisinden.Sıla Hanım'ın hakkı ödenmez.Biz 10 seans gitmişizdir, çok mutluyuz, çok memnunuz.İşini layıkıyla yapan bir pedagog.Benim kızım çok agresifti, daha yumuşak ve söz dinler hale geldi.Hayat artık çekilmez hale gelmeye başlamıştı. Baş edemiyordum.Şimdi daha kontrollü, olgun ve mutlu bir çocuk oldu. Sıla Hanım'la görüşmek anne için de çok iyi.Kendi hayatlarımı da görmemi sağladı. Çok memnunum kendisinden.Kızım sıkılmadan, isteyerek gidiyor.Onu çok seviyoruz.

(11 Ocak 2021)

Alanında bir numara, çocuğumuza çok yardımcı oldu.Onun verdiği öneriler doğrultusunda problemin aile olarak kendimizde olduğunu söyledi ve bu noktalarımıza değindi.Kendisi bize aile olarak bir iki uygulama gösterdi. Onları yaptık, sonuca çabuk ulaştık. 2 hafta süreç içerisinde herşey olması gerektiği gibi oldu.Çocukta bir eksiklik olmadığını, hatta fazlalık olduğunu söyledi.2 saate yakın görüşme sağladık.Bizimle çok ilgilendi.Çocuğa karşı güvenimiz oldu.Biz başka kişilere de gittik, ilaçla tedavi önerdiler ama Sıla Hanım'la birlikte hiç ilaç kullanmadık.Oyunlar oynarak çocuğumuzun gelişimini hızlandırdık.

(10 Ocak 2021)

Bana vermiş olduğu yönlendirmeler faydalı geldi.Oğlumu bir aktiviteye yönlendirdi.

2 kere götürmeme rağmen baya ilerleme katettik.Sinir kontrolsüzlüğü vardı, o sorunu aştık.Asiliği vardı, davranış bozukluğu vardı,onları aştık.Bize ödevler verdi,gittiğimizde orada da görüştüler.Keyifli vakit geçirdiler.Sıla Hanım'dan çocuğumuza bahsettiğimizde kendini daha da düzeltiyor.Karşılıklı iletişimle uyum sağladılar birbirlerine.Özgüven eksikliği ile ilgili istediği aktiviteye yönlendirmemiz istedi.Bilgi ve ilgi olarak istediğimiz zaman neyi sorarsak bütün sorularımızın karşılığını aldık.

(9 Ocak 2021)

Cocugumun kaygi konsantre olamama problemi. Super gecti cok memnun kaldik tedavi yontemleri ve birebir konusmasi cocuk acisindan da cok etkili oldu.

(16 Aralık 2020 )

Kendisinden çok memnun kaldık. Çok da etkili oldu çocuğumuz üzerinde. Biz emzik bırakma ve tuvalet eğitimiyle alakalı destek almak için gitmiştik.Emziği bırakmak için Sıla Hanım'ın söylediklerini aynı gün uyguladık; biraz direnç gösterdi çocuk ama bıraktı.Tuvalet eğitimine de başladık.1-2 ay gibi kısa zamanda tuvalet problemini de çözdük.Sıla Hanım'ın çocuklar üzerinde çok gerçekçi bir yaklaşımı var.Bizim görmek istemediğimiz yönleri eşi ile birlikte gözlemleyip bize çok yardımcı oldular.Sıla Hanım'a tekrar gitmek istediğimizde gerek olmadığını, problem olmadığını ve telefonda destek olacağını belirtti.Daha sonra ses kayıtlarıyla yardım aldık, her zaman da yardımcı oldu.Zor zamanımızda bayramın 3.günü tatil olmasına rağmen bizim için kliniğe geldi.Sabırla bize yardımcı oldu.Çok güzel ilgilendi.Kendisine çok teşekkür ediyoruz, herkese tavsiye ediyoruz.

(19 Kasım 2020)

Sıla Hanım'dan memnun kaldık. Çocuğumuzla çok ilgilendi.Yaklaşık 1 saat kaldık görüşmede ve çok verimli geçti.Sıla Hanım'ın bize söylediği şeyleri uyguladık ve çok güzel sonuçlar aldık.Kendisi de söylediklerini uyguladığımız taktirde tekrar kendisine gitmemize gerek kalmayacağını söylemişti, öyle de oldu.Oğlumuzda bir sıkıntı olmadığını, hatta çok zeki olduğunu ve ilerde IQ testi de yaptırabileceğimizi söyledi.Sıla Hanım görüşmemizde çok sıcakkanlı karşıladı bizi.İlk andan itibaren çocuk üzerinde otoritesini hissettirdi.Bizim de bir problemimiz buydu, söz geçiremiyorduk ama Sıla Hanım ilk andan itibaren oğlumuza bunu hissettirebildi.

(18 Kasım 2020)

Boşanma durumundan kaynaklı olarak 2 yaşındaki kızımı pedagoga götürdüm. Sıla Hanım beni çok güzel yönlendirdi. Kızımda bazı farkedemeğim durumları farketmemi sağladı.Yönlendirmeleri konusunda da memnun kaldım kendisinden.Sıla Hanım'ın farkındalığı ve disiplini güzeldi.Memnun kaldık kendisinden.

(17 Kasım 2020)

Danışan yorumlarına istinaden internet üzerinde Sıla Hanım'a ulaştık ve çok memnun kaldık.Kızımın kilo alma durumuyla alakalı gelmiştik.Ani bir kilo alma durumu olmuştu.Biz de psikolojik olarak olabileceğini düşünüp Sıla Hanım'a danıştık.Sıla Hanım bizi gerçekten aydınlattı, kafamdaki soru işaretleri tam anlamıyla gitti.Psikolojik olarak bir sıkıntı olmadığını söyledi.İçimizi rahatlattı.Kendisi çok hanımefendi ,çok ılımlı ve çok açıklayıcı. Çocukla iletişimi de harikaydı.Kızım kendisini çok sevdi, hatta tekrar gitmek istedi.Kesinlikle tavsiye ediyoruz kendisini.

(16 Kasım 2020)

Biz Sıla Hanım'a bir kere gittik. İlk gitmemizde bizim için çok faydalı oldu. Yönlendirmesine göre çocuğumuzun üzerinde bazı davranışları değiştirmek adına uğraştık.Baya etkili oldu.Duruma göre ihtiyaç anında Sıla Hanım'la haberleşip tekrar gidecektik fakat herhangi birşey olmadı. Bozulmalar olduğunda Sıla Hanım'ın verdiği taktiklerle çocuğun üzerinde uygulamalar yapınca başarılı oluyoruz.Sıla Hanım aydınlatıcı biri. Bize çok faydası oldu. Çok memnun kaldık.Biz gittiğimizde Sıla Hanım'ın eşiyle birlikte çocuğumuzu gözlemlemeleri de bizi çok mutlu etti. Sakin, sabırlı ve özenle durumu açıklayan bir insan.Sıla Hanım'ı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir sıkıntı yaşadığımda, başarılı olamadığımda tek başvuracağım insan yine Sıla Hanım.

(15 Kasım 2020)

Sıla Hanım la ikinci randevumuzu bugün gerçekleştirdik, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk görüşmemizden buyana 10 gün geçmesine rağmen hayatımıza sihirli bir değnek dokunmuş kadar inanılmaz gelişmeler yaşıyoruz. Oğlumuz hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı olan bir çocuk buna bağlı olarak davranış bozuklukları mevcut, daha önce de tıbbi yardım aldık bir süre ilaç tedavisi başlandı, ilaçla yol alacağımızı herşeyin yoluna gireceğini düşünüyorduk. Ama maalesef hiçbir gelişme göremedik. Araştırmalarım sonucunda Sıla hanımı buldum randevu aldık yine ilaç başlanacak yine aynı şeyleri tekrar yaşayacağımız düşünüyordum, sohbete ilk başladığımız dakikalarda ilaca asla ve asla gerek olmadığını birtakım doğru eğitimlerle çocuğumuzun bambaşka biri olabileceğini söyledi. Tabi ki bu söylediği bana çok inandırıcı gelmedi. Ne mi oldu ; kocaman bir kaos olan hayatımız 10 günde değişti. Artık evimiz huzur dolu oğlum tüm kurallara uyuyor, sorumluluklarını yerine getiriyor, bizi duyuyor ve en önemlisi olayları kriz haline getirmiyor. Bu bizim için o kadar büyük bir olay ki hala inanamıyoruz.İyi ki sizinle yollarımız kesişti iyi ki sizi tanıdık, sizden öğrendiklerimizle oğlumuza daha iyi bir rehber olabiliriz. Sonsuz teşekkürler..

(7 Kasım 2020)

Sıla hanım ile kızımın bazı korkuları ve benim bu sebeple oluşan endişelerim için görüştük. Kendimi oturma odasında oturmuş yakın bir arkadaşımla sohbet eder gibi rahat hissettim. Görüşmenin sonunda da daha önce gelmediğim için çok pişman oldum. Bir çocuk büyütürken, en iyisini yaptığımızı düşünsek bile, doğru bildiğimiz yanlışlarımız olabiliyor ve bunu bir ayna tutulmadan görmek zor. Sıla hanım bana bir ayna tuttu, yol gösterdi, daha başındayız ve güzel bir yol olacak inanıyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyor ve bir uzman görüşüne ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.

(12 Ekim 2020)

Sıla Hanıma ve Melih Beye çok teşekkür ederiz. Kesinlikle en doğru yere gittiğimizi düşünüyorum. Giderken de çok rahattık çıkışta da aklımızda soru işareti kalmadan çıktık. Düşünceleri ve yönlendirmeleri çok güzel. Oğlumuz için egzersizler verdi onları yapıcaz düzenli bir şekilde. Ve her zaman whatsap üzerinden irtibata geçebileceğimizi söylediler. İyi ki gitmişiz çok memnun kaldık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

(9 Ekim 2020)

Sıla Hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.8 yaşında bir kızım var ve üzücü bir olay yaşadık.Kızım kendini kapattı, bu nedenle de Sıla Hanım'a başvurduk. Çocuk aile bireylerinden kimse olmadan salonda dahi oturmuyor, yalnız kalamıyor, evde gündüz tüm lambaları açık bırakarak oturuyordu.İlk seansta Sıla Hanım'ın gösterdiği doğrultularla hareket etmeye başlayınca olumlu gelişmeler yaşadık. 2.seansta korkularımız tamamen ortadan kalktı. Sorunumuz bir kaç seans ile çok kısa sürede çözüldü.

(2 Ekim 2020)

İlgili bir danışman, kızımla ilgili bilmediğimiz farklı bir yönünü gösterdi bize.Tavsiye ederim.Çalıştığımız için kızımın verdiği tepkiler farklıydı, biz kendimize yoruyorduk.İlgi çekmek ve onunla ilgilenmemiz için yaptığını, aslında çok zeki bir çocuk olduğunu ve bizi parmağında oynattığını Sıla Hanım sayesinde anladık.

(1 Ekim 2020)

Bir tanıdığım sayesinde Sıla Hanım'ı buldum.Seans süresince bize davranışları çok iyiydi, o konuda bize çok iyi geldi.Sonra Sıla Hanım'la devam edemedik.Oğlumun tırnak yeme şikayetiyle ilgili gittik. Oğluma psikolog böyle dediğinde dinlemezken Sıla Hanım'ın dediklerini dinledi.Sıla Hanım'la benim dediklerim aynı şeylerdi ama benim söyleyince değil Sıla Hanım söyledikten sonra yapmaya başladı.Tırnak yeme alışkanlığını frenledik, tek seansla dahi güzel sonuç aldık.

(30 Eylül 2020)

Kişisel ve mesleki olarak çok samimi ve içten.Donanımı,işine olan saygısı ve empati yönüyle bizi gerçekten rahatlattı.Durum tespiti ve yönlendirmeleri için ne kadar teşekkür etsek azdır.Hele evladımızla birlikte yere oturup vakit geçirerek gözlemlemesi bizi çok etkiledi ve “iyi ki” dedittirdi..

(20 Eylül 2020)

Biz Sıla hanımdan çok memnun kaldık.Bize fazlasıyla zaman ayırıp dinledi.Böyle doktorlar iyi ki var. Bir günde bile çok güzel değişimler yaşadık.Çocuğumuz kendi kendine uyumaya,oyun oynamaya başladı ve öfke krizleri geçti.Herkese tavsiye ediyoruz.Sıla hanım ve Melih beye ne kadar teşekkür etsek az. Balıkesir’den sevgiler.

(14 Eylül 2020)

Biz ilk defa gittik kendisine, memnun kaldık.doktortakvimi.com sitesindeki yorumlardan tercih ettik ve memnun kaldık.Olumlu yönlerde farklılık oldu.Verdiği aktiviteler çocuğumun gelişimine katkı sağladı. Yöntemleri sayesinde dikkat dağınıklığı sorunu giderildi.

(26 Ağustos 2020)

bottom of page